Sukces studentów International Business w Hiszpanii

W dniach od 6 do 10 maja br. 8 studentów kierunku International Business reprezentujących Koło Naukowe Awarenet Club na Wydziale Zarządzania naszego Uniwersytetu pod opieką dr hab. Justyny Matysiewicz, prof. UE oraz prof. dr hab. Sławomira Smyczka, wraz z przedstawicielami z uczelni z Hiszpanii, Francji, Niemiec, Rumunii, Węgier oraz Włoch, brało udział w grze marketingowej Markstrat w hiszpańskiej Walencji. Nasi studenci zdobyli złoty, srebrny i brązowy medal!


Sukces studentów kierunku International Business w Hiszpanii

W trakcie Markstrat - gry organizowanej przez Universidad Cardenal Herrera studenci pracowali w międzynarodowych grupach podzielonych na cztery branże, nadzorowane przez wykładowców i tutorów. Dzięki symulacjom komputerowym mogli zdobyć praktyczną wiedzę dotyczącą podejmowania strategicznych decyzji marketingowych dla firm działających w warunkach globalnej konkurencji. O sukcesie grupy decydował zarówno wynik finansowy i udziały w rynku, jak również umiejętności pracy w grupie oraz zdolności prezentowania osiągniętych wyników.

Wysiłek i bardzo dobre przygotowanie naszych studentów zaowocowały sukcesem i zdobyciem w poszczególnych branżach:

  • złotego medalu przez Marcina Mol,
  • srebrnego medalu przez Katarzynę Nahorniak,
  • brązowego medalu przez Magdalenę Buhl, Kingę Maroszek, Annę Wróbel, Jakuba Reczko, Kamila Skrobisza, Konrada Żurowskiego.

Organizatorzy docenili także naszych tutorów Karolinę Wydymus i Szymona Zdziebko. Za rzetelną pracę i bardzo duże zaangażowanie w prowadzeniu gry Markstrat i wsparcie dla studentów otrzymali specjalne wyróżnienia i nagrody.

Wszystkim studentom i tutorom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, w szczególności w realiach prawdziwego globalnego rynku!