SuperPływak UE 2016

1 marca br. już po raz drugi na naszej Uczelni ruszyła akcja SuperPływak UE. Zwycięzca otrzyma puchar i nagrodę rzeczową!

Celem akcji jest przede wszystkim popularyzowanie pływania, propagowanie zdrowego trybu życia, a także promowanie systematycznej, rekreacyjnej aktywności ruchowej w środowisku akademickim.

Zawody odbywają się na Pływalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ul. Bogucickiej 3C i są skierowane zarówno do studentów, jak i pracowników Uczelni. Każdy z tegorocznych uczestników akcji SuperPływak UE 2016 otrzyma kartę zawodnika. Osoba, która uzyska najdłuższy dystans w czasie trwania zawodów zostanie nagrodzona pucharem oraz nagrodą rzeczową.

Patronat nad wydarzeniem objął prof. UE dr hab. Robert Tomanek, Prorektor ds. Organizacji, Finansów i Rozwoju.

Zapisy zawodników już od 20 lutego br. telefonicznie, smsem lub mailowo daniel.materla@gmail.com, tel. 784 285 573.

Więcej informacji na stronie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.