Szkolenia Corporate Readiness Certificate [zapisy]

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza studentów do udziału w VI edycji programu Corporate Readiness Certificate (CRC). Zapisy do programu szkoleniowego trwają do 24 lutego 2019 roku. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szkolenia Corporate Readiness Certificate [zapisy]

Program realizowany jest od 2014 roku przez firmy działające w naszym regionie (m.in. Accenture, IBM, ING Tech Poland), zajmujące się szeroko pojętymi usługami branży IT i prowadzony jest we ścisłej współpracy ze środowiskiem akademickim i Uczelniami Wyższymi.

CRC to oferta dla aktywnych i otwartych na pozyskiwanie dodatkowej wiedzy i nowych umiejętności studentów, która daje unikalne możliwości rozwoju zawodowego.

Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Dołącz do Programu w 3 prostych krokach:

1. Zapisz się do Programu do 24 lutego 2019 r.
  2. Zobacz ofertę interesujących kursów, jakie przygotowali dla Ciebie organizatorzy
    i wybierz dwa z nich, na które chcesz się zapisać: główny i opcjonalny.
  3. Weź udział w egzaminach wstępnych, do wyboru masz dwa terminy:
    • 27 lutego w Gliwicach,
    • 28 lutego w Katowicach.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

• Do uczestnictwa w Programie zaproszeni zostaną studenci, którzy uzyskają największą liczbę punktów na egzaminach wstępnych;
  • Informacja o wynikach egzaminów wstępnych zostanie wysłana 4 marca drogą mailową;
  • Jeśli zakwalifikujesz się do udziału w kursie głównym i opcjonalnym, możesz wziąć udział w obu kursach. Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić miejsca i terminy zajęć tak, żeby móc w nich faktycznie uczestniczyć. Nie blokuj miejsca innym kandydatom jeśli nie masz pewności, że masz czas na udział w dwóch kursach;
  • Zajęcia prowadzone są na terenie Uczelni Wyższych oraz w siedzibach Partnerów Programu – szukaj tych informacji w opisach poszczególnych kursów;
  • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych;
  • Kurs kończy się egzaminem końcowym lub projektem realizowanym w grupach, wymagana jest również obecność w 80% zajęć;
  • Studenci, którzy ukończyli Program z pozytywnym wynikiem egzaminów końcowych, otrzymają dyplom ukończenia kursu w ramach Programu CRC;
  • Udział w kursie jest bezpłatny;
  • Absolwenci kursu CRC mogą otrzymać zaproszenie na praktyki oraz staże w firmach partnerskich.

Kto może wziąć udział?

• Studenci Uczelni Wyższych zlokalizowanych na terenie Górnego Śląska;
  • Studenci ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz uzupełniających;
  • Absolwenci do jednego roku od ukończenia studiów wyższych.

Dodatkowe atuty:

• Preferowany profil techniczny, informatyczny lub informatyczno-ekonomiczny;
  • Silna motywacja i chęć rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w obszarze IT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy z innymi, wysokie umiejętności interpersonalne, w tym w zakresie komunikowania się z innymi.

Szczegółowe informacje → CRC Górny Śląsk – informacje dla studentów.