Szkolenia nt. innowacyjnej przedsiębiorczości

Trwa rekrutacja do II tury projektu "Śląskie kadry dla innowacyjnej przedsiębiorczości" skierowanego do studentów i absolwentów śląskich uczelni technicznych i ekonomicznych.

Trwa proces rekrutacji do szkoleń w ramach II tury projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020, pt. "Śląskie kadry dla innowacyjnej przedsiębiorczości".

W ramach projektu realizowane są szkolenia skierowane do studentów i absolwentów śląskich uczelni technicznych i ekonomicznych. W ramach oferowanych szkoleń prowadzone będą dwa moduły szkoleniowe z:

• zarządzania innowacją,
  • zarządzania projektami innowacyjnymi.

Szkolenia te zostaną uzupełnione o kursy z zakresu:

• ICT,
  • Inżynierii Finansowej,
  • Coaching (ICF),
  • Sales and marketing exellence (e-marketing i e-sprzedaż),
  • języków obcych.

Szkolenia realizowane w projekcie mają na celu zwiększenie poziomu kompetencji zawodowych pożądanych na regionalnym (śląskim) rynku pracy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach!