"Sztuka strategii" w Klubie Biegowo-Czytelniczym

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Biegowo-Czytelniczego UE Katowice. Tym razem będziemy dyskutować o książce pt. "Sztuka strategii. Teoria gier w biznesie i życiu prywatnym", której autorami są Avinash Dixit i Barry Nalebuff.


Jak piszą autorzy wszystko w życiu jest grą, a teoria gier stanowi próbę opisania zachowań ludzi, takich, jakimi są, a nie takich, jakich chcielibyśmy widzieć. W książce jest wiele ciekawych, często zabawnych przykładów, które uczą strategicznego myślenia. Jeżeli chcecie się dowiedzieć czym jest równowaga Nasha, dlaczego warto stosować wnioskowanie wsteczne, jak licytować i czy w ogóle przystępować do aukcji to przyjdźcie i posłuchajcie oraz podyskutujcie na te tematy z innymi miłośnikami książek.

Nawet jeśli nie przeczytaliście jeszcze książki "Sztuka strategii", to również zachęcamy do uczestnictwa. Nasze spotkania są zawsze ciekawe, inspirujące do myślenia oraz motywujące do poświęcania czasu na czytanie książek. Chcemy, aby czytanie i dyskutowanie o ważnych książkach ekonomicznych było istotną częścią naszej akademickiej aktywności. Chcemy, aby stało się nawykiem i było modne wśród studentów i pracowników. Dlatego zachęcamy do przyjścia na spotkanie i dołączenia do naszego Klubu!

Termin spotkania: 13 grudnia 2017 (środa), godz. 17:15-19:00

Miejsce: Katowice, ul. Bogucicka 5, Budynek CNTI, sala 3.15

Więcej informacji