"Sztuka udanych negocjacji" - bezpłatne szkolenie

16 stycznia 2018 r. zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Sztuka udanych negocjacji", które poprowadzi przedstawiciel firmy Veo Worldwide Services. Na szkolenie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Cele szkolenia:

1. Zrozumienie podstaw skutecznych negocjacji oraz sposobu, w jaki można osiągać własne cele;
  2. Zdobycie praktycznych umiejętności negocjacyjnych;
  3. Poznanie metod radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i obrony przed manipulacjami w negocjacjach.

Program:

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotkamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób osiągać swoje cele!

Ponadto:

• Zrozumieją podstawy skutecznych negocjacji;
  • Dowiedzą się jak profesjonalnie przejść przez wszystkie fazy negocjacji;
  • Zapoznają się z metodą radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i obroną przed manipulacjami w negocjacjach;
  • Zdobędą praktyczne umiejętności negocjacyjne biorąc udział w zorganizowanych przez nas grach i symulacjach negocjacyjnych.

Szkolenie odbędzie się 16 stycznia 2018 r. w godzinach 12:00-15:00 w sali 263 (II piętro), bud. N, wejście C od ul. Koszarowej 6.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenia. Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy).

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
UWAGA! Brak wolnych miejsc (trwają zapisy na listę rezerwową).