Transekonomik

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do skorzystania z możliwości odbycia części studiów w partnerskich uczelniach ekonomicznych w kraju.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach podpisał umowę o mobilności studentów, na mocy której studenci mogą odbyć semestr studiów w Uniwersytetach Ekonomicznych w: Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Z programu wymiany mogą skorzystać studenci studiów stacjonarnych:
- po ukończeniu drugiego semestru studiów pierwszego stopnia,
- po ukończeniu pierwszego semestru studiów drugiego stopnia.

Program wymiany dotyczy studentów wszystkich kierunków studiów i jest realizowany w oparciu o indywidualną ścieżkę edukacyjną.

Studia w uczelniach partnerskich są bezpłatne. Uczelnia przyjmująca zapewnia studentom możliwość korzystania z zakwaterowania w domu akademickim, zaś koszty z tym związane oraz pozostałe koszty utrzymania pokrywane są przez studenta uczestniczącego w wymianie.

Termin składania podań dla wyjeżdżających na studia:
- w semestrze letnim roku akademickiego 2012/2013 - do 14 grudnia 2012 r.

Informacji na temat wymiany studentów w ramach programu Transekonomik udziela:
mgr Helena Gatnar
(Zespół ds. Jakości Kształcenia),