Trwa rekrutacja do projektu EEC – Liderzy Przyszłości 2019

Projekt współorganizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych i zaocznych niezależnie od realizowanego kierunku. Inicjatywa daje możliwość uczestniczenia i współtworzenia XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.


Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. Eventem towarzyszącym będzie European Start-Up Days, podczas którego młodzi przedsiębiorcy mają szansę zaprezentować się przed światowej klasy ekspertami.

EEC Liderzy

Dwa obszary uczestnictwa w projekcie:

Współpraca - inicjatywa skierowana do osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji największej konferencji biznesowej Europy Centralnej, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie internetowej projektu oraz przesłanie swojego CV.

Dołącz do nas!

Odkrywanie - wykłady otwarte dedykowane młodej przedsiębiorczości oraz promowaniu zaangażowania w rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Do udziału zaproszeni zostaną przedstawiciele świata biznesu i polityki, przedsiębiorcy, komisarze unijni i eksperci. Wykłady współorganizowane są przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Projekt EEC  Liderzy Przyszłości umożliwia zdobycie cennego doświadczenia, otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata oraz nawiązanie ciekawych kontaktów.

Szczegółowe informacje o projekcie EEC – Liderzy przyszłości dostępne są na stronie internetowej: www.eec-liderzy.eu/pl/