University Management Accounting Day CEE 2019

Wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i zarządzaniu zapraszamy na University Management Accounting Day CEE 2019, który odbędzie się 21 października br. w CNTI.

Zapraszamy na wykłady tematyczne dotyczące rachunkowości zarządczej, business games oraz możliwość porozmawiania z naszym Ambasadorem podczas Ask the CIMA Ambassador. W ramach spotkania wykład na temat "Cyber risk" wygłosi Maciek Szczygieł Manager, Business Development, Central and Eastern Europe.

Międzynarodowy pojedynek: minibusiness games podejmą studenci z Polski, Czech, Słowacji, Bułgarii, Rumunii, Ukrainy i Węgier. Efekty ich pracy grupowej zostaną opisane w raporcie Employability, Education & Partnership in CEE Region.

Wykorzystaj swoje studia w 100 procentach. CIMA da Ci przewagę!

Więcej informacji dot. programu CIMA znajduje się na stronie www.