VIII edycja konkursu studenckiego "Zbadaj.to"

Zastanawiasz się jak zdobyć zawód przyszłości? Weź udział w konkursie zbadaj.to. i wygraj jeden z płatnych staży/programów. Czekają także nagrody dodatkowe, w tym udział w finałowym Boot Campie, podczas którego można zyskać nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też bezcenny kapitał relacji.

Aby wziąć udział w konkursie wypełnij do 27 kwietnia formularz zgłoszeniowy. Otrzymasz wtedy mailem zadanie konkursowe, poświęcone sposobom korzystania z Internetu i prześlij swoje rozwiązanie do 7 maja. Aż 20 autorów najlepszych propozycji zaprosimy do udziału w Boot Campie, który odbędzie się w dniach 25-27 czerwca.

Każdy uczestnik Boot Campu jest już zwycięzcą konkursu zbadaj.to, ale dla najlepszych przygotowaliśmy dodatkowe nagrody: udział w Kongresie Badaczy, szkolenia Consumer Intelligence oraz gwarantowane płatne staże/programy mentorskie.

Dla najlepszych uczestników Boot Campu, nasi partnerzy branżowi przygotowali płatne staże z elementami mentoringu. Wśród firm oferujących staże/programy mentorskie znalazły się czołowe sieciowe agencje oraz butiki Consumer Intelligence. Oferta stażowa zbadaj.to jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, tym bardziej, że ciągle dodajemy nowe propozycje stażowe.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób w wieku 20-25 lat studiujących na uczelniach wyższych.

Jeżeli chcesz sprawdzić jaki jest Twój zawód jutra, możesz również wziąć udział w quizie!

Szczegóły konkursu