Wampiriada - jesienna edycja 2019

Już 21 listopada br., od 09:00 do 15:00 będziecie mogli podzielić się częścią siebie i uratować komuś życie!

Zapraszamy na stand Niezależnego Zrzeszenia Studentów UE Katowice w budynku CNTI, aby wypełnić kwestionariusz Krwiodawcy, oddać krew, a potem wrócić po smakołyki, gadżety oraz różne vouchery i zniżki!

Wampiriada to organizowana cyklicznie, dwa lub trzy razy w roku największa w Polsce akcja honorowego krwiodawstwa w środowisku akademickim. Organizatorem i motorem napędowym akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, a współpracuje z nim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Krew jest w wielu przypadkach niezastąpionym lekiem, który sami możemy podarować. Wampiriada to znakomity sposób na zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do włączenia się w Honorowe Dawstwo Krwi. Ważnym punktem akcji jest obalenie nieprawdziwych i często krzywdzących mitów o oddawaniu krwi.

Każda kropla jest ważna! Dołącz do grona Krwiodawców!

Wydarzenie na Facebooku.