Warsztaty językowe Matrioszki z udziałem Dawida Łasuta

21 listopada odbyły się warsztaty językowe organizowane przez KN Matrioszka, które poprowadził Dawid Łasut - krakowski społecznik, trener językowy, PR-owiec i podróżnik. Uczestnicy zajęć poznali nie tylko podstawy języka rosyjskiego, ale również mogli wziąć udział w spotkaniu, nt. o podróży i coachingu językowym.

Dawid Łasut - krakowski społecznik, trener językowy, PR-owiec i podróżnik. Właściciel CJR Efektywny rosyjski, pomysłodawca autorskiej metodyki wykładania rosyjskiego - coachingu językowego, organizator corocznego Balu Dyplomacji Wschodniej, happeningu 2500 tulipanów dla Krakowianek z okazji Dnia Kobiet, wieczorów podróżniczych i charytatywnych. Współautor Alei Muralowej ku czci Żołnierzy Wyklętych na Azorach, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trojga dzieci. Więcej informacji

Czwartkowe warsztaty odbyły się w miłej i wesołej atmosferze. Zajęcia językowe prowadzone były na poziomie A1 i A2 metodą autorską Dawida Łasuta. W czasie spotkania uczestnicy mogli się dowiedzieć, w jaki sposób efektywnie uczyć się języków obcych, jak dużo podróżować po świecie i nie zbankrutować - Dawid tylko w tym roku spędził 128 dni zagranicą!

Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem studentów, dziękujemy za tak liczne przybycie!

Już teraz zapraszamy na kolejne organizacyjne spotkanie Koła, które odbędzie się w najbliższy wtorek 26 listopada od godziny 14:00 w gab. 312N na ul. Adamskiego.