Warsztaty nt. audytu i doradztwa [zapisy]

W dniach 23 i 24 kwietnia br. odbędą się warsztaty pt.: "Audyt i doradztwo - czyli jak poznać 12 różnych biznesów w rok nie zmieniając pracy co miesiąc?". Wydarzenie skierowane jest w szczególności do studentów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń ze specjalności: rachunkowość, rachunkowość i podatki, rewizja finansowa. Trwają zapisy - liczba miejsc ograniczona!

Katedra Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej serdecznie zaprasza na warsztaty pt.: "Audyt i doradztwo - czyli jak poznać 12 różnych biznesów  w rok nie zmieniając pracy co miesiąc?", które odbędą się w BDO Polska (ALTUS, piętro V, ul. Uniwersytecka 13) w dniach:

•  23 kwietnia 2018 r. w godz. 13:00-15:30
  •  24 kwietnia 2018 r. w godz. 9:30-12:00

Patronat nad warsztatami sprawuje BDO, a spotkania poprowadzą biegli rewidenci Barbara Skórkowska -  Manager w Dziale Rewizji Finansowej oraz Tomasz Reiter - Regionalny Audit Partner.

BDO jest międzynarodową firmą audytorsko-konsultingową działającą na rynku polskim od 25 lat i tworzącą globalną sieć firm audytorskich w 154 krajach. Łączy pięć kluczowych linii biznesowych: Audyt i Doradztwo Rachunkowe, Doradztwo Podatkowe, Usługi Księgowe i Doradztwo IT, Doradztwo Finansowe i Gospodarcze oraz Szkolenia, które zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Liczba uczestników w spotkaniu jest ograniczona. Zaproszenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych, w szczególności do studentów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń ze specjalności: rachunkowość, rachunkowość i podatki, rewizja finansowa.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa najpóźniej do 18 kwietnia 2018 r.
na adres: j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl