Warsztaty: samokontrola i siła woli

12 kwietnia 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się bezpłatne warsztaty na temat samokontroli i silnej woli. Warsztaty poprowadziła Beata Andrzejewska - doktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizująca się w zagadnieniach samooceny i samokontroli.

Dzisiejszy świat często zachęca nas do odreagowywania silnych emocji i impulsów, które się w nas pojawiają. Czy faktycznie jest to dobra droga? Zastanowimy się, co na ten temat mówi współczesna psychologia i odpowiemy sobie na pytania:

• Czym jest siła woli i czemu służy?
  • Dlaczego niektórzy ludzie są świetnie zorganizowani we wszystkich sferach życia, a inni zupełnie nie?
  • Co mają wspólnego pianki marshmallow i dobre oceny na uczelni?
  • Czy ludzie, którzy się kontrolują, faktycznie mają lepsze życie?
  • Dlaczego ludzie religijni żyją dłużej?
  • Jak wzmacniać samokontrolę?

Warsztaty poprowadzi Beata Andrzejewskadoktorantka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizująca się w zagadnieniach samooceny i samokontroli. Warsztaty odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a informacja o dokładnym miejscu zostanie przesłana osobom, które dokonają zapisu przez formularz.

Formularz zapisów

Wydarzenie na FB