Weź udział w badaniu Graduate Barometer

Drogi Studencie!

Niedawno zaprosiliśmy Cię do wzięcia udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym kariery i edukacji. Bardzo dziękujemy, jeśli już zdążyłeś wypełnić kwestionariusz. Jeśli nie, to nadal masz szansę, aby dołączyć do około 280,000 studentów, którzy co roku angażują się w kształtowanie edukacji oraz przyszłego środowiska pracy poprzez określenie swoich celów i motywacji.

Czy też chcesz mieć w tym swój udział? Przejdź do badania, kliknij tutaj...

...i zdobądź szansę na wygranie:

• 5 x 500 EUR voucher*
  • 10 x 200 EUR voucher*

*Wykorzystaj swój BestChoice voucher w ponad 70 sklepach internetowych. Możesz podzielić wygraną kwotę, robiąc zakupy w różnych sklepach partnerskich lub połączyć kilka voucherów.

Po zakończeniu kwestionariusza będą na Ciebie czekać wyniki z zeszłorocznej edycji. Na podstawie Twoich odpowiedzi pracodawcy i uczelnie wyższe uzyskują informacje na temat potrzeb młodego pokolenia, a Ty moższe bezpłatnie pobrać raport z przydatnymi wiadomościami na temat studiów i kariery. Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane podlegają ścisłej ochronie prawnej.

Prześlij ten link do innych studentów, aby także zyskali możliwość wypowiedzenia się w ważnych dla nich sprawach!