Weź udział w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza

Weź udział w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza i dołącz do elitarnego grona absolwentów jedynej takiej Szkoły w Polsce! Spotkaj się z najlepszymi w Polsce ekspertami w dziedzinie ekonomii, prawa oraz mediów. Poznaj ambitnych studentów polskich uczelni i wygraj atrakcyjne nagrody w konkursie dla najzdolniejszych autorów.

Leszek BalcerowiczGłównym celem projektu jest zwiększenie wiedzy studentów na temat najważniejszych zagadnień współczesnej ekonomii, dyskusja o bieżących problemach ekonomicznych, politycznych i prawnych oraz inspiracja do zaangażowania w budowanie społeczeństwa obywatelskiego, a także włączenie się w działania i realizację misji FOR. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 listopada 2016 r. w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać pracę na jeden z tematów i przesłać ją poprzez specjalny formularz do 31 października br.

Szczegóły oraz formularz zgłoszenia na stronie:
www.for.org.pl/pl/Jesienna-Szkola-Leszka-Balcerowicza-2016

Dlaczego warto?

• Zdobędziesz doświadczenie, które z pewnością wzbogaci Twoje CV oraz wiedzę i umiejętności przydatne w życiu zawodowym.
  • Będziesz miał okazję poznać osobiście wybitnych ekonomistów, prawników, przedsiębiorców i dziennikarzy.
  • Wśród panelistów znajdą się eksperci z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat problemów gospodarczych Polski i innych krajów oraz sposobów na ich rozwiązanie w duchu wolności gospodarczej.
  • Poznasz działalność i ekspertów Forum Obywatelskiego Rozwoju, co może zaowocować dalszą współpracą – wiele osób właśnie w ten sposób rozpoczęło działalność w FOR.
  • Otrzymasz atrakcyjne upominki i będziesz miał szansę na zdobycie nagrody głównej – trzytygodniowy letni staż w prestiżowym Institute of Economic Affairs w Londynie z opłaconymi kosztami przelotu i zakwaterowania.

Na laureatów czekają również 2 000 zł oraz inne cenne nagrody.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.