Wigilijka Parlamentu Studenckiego

14 grudnia br. po raz kolejny odbyła się wigilijka Parlamentu Studenckiego. Była to idealna okazja do spotkania się gospodarzy wigilii, władz uczelni oraz przedstawicieli organizacji studenckich.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00 w sali @2/19 budynku CNTI. Parlament miał zaszczyt gościć Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomira Smyczka, Prorektor ds. Nauki i Kadry Akademickiej dr hab. Barbarę Kos, prof. UE, Dziekan Wydziału Ekonomii prof. dr hab. inż. Celinę Olszak oraz przedstawicieli Wydziału Ekonomii, a także reprezentantów Akademickiego Związku Sportowego i Stowarzyszenia Hossa. Po przywitaniu przyszedł czas na życzenia od Przewodniczącego Parlamentu Szymona Kika oraz Pana Prorektora. Symbolicznie podzielono się opłatkiem i wszyscy zasiedli wspólnie do stołu.

Jak co roku spotkanie przebiegło w prawdziwie świątecznej atmosferze.