Wiosenna edycja Wampiriady 2019

16 kwietnia rusza kolejna edycja Wampiriady! Chcesz podzielić się cząstką siebie i uratować komuś życie? Przyjdź w najbliższy wtorek pod budynek CNTI i oddaj krew!


wampiriada2019

Wampiriada to organizowana cyklicznie, dwa lub trzy razy w roku największa w Polsce akcja honorowego krwiodawstwa w środowisku akademickim. Organizatorem i motorem napędowym akcji jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, a współpracuje z nim Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Celem akcji jest uświadomienie studentów o potrzebie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Krew jest w wielu przypadkach niezastąpionym lekiem, który sami możemy podarować. Wampiriada to znakomity sposób na zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do włączenia się w Honorowe Dawstwo Krwi. Ważnym punktem naszej akcji jest obalenie nieprawdziwych i często krzywdzących mitów o oddawaniu krwi.

Najbliższa Wampiriada odbędzie się już 16 kwietnia w godz. 9:00-15:00. Aby podzielić się częścią siebie i uratować komuś życie, należy przyjść na stoisko NZS przy portierni budynku CNTI i wypełnić kwestionariusz Krwiodawcy. Później wystarczy udać się do busa i oddać krew. Organizatorzy zapraszają później do swojej strefy - można poczęstować się smakołykami, odebrać gadżety, vouchery, zniżki i wiele innych.

Każda kropla jest ważna! Dołącz do grona Krwiodawców! 

Wydarzenie na Facebooku