Wybory do Parlamentu Studenckiego

W dniach 29 maja -14 czerwca odbywają się wybory do Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Studiujesz na Uniwersytecie Ekonomicznym i szukasz pomysłu na siebie?

• Chcesz poznać ciekawych ludzi i przeżyć niezapomniane chwile?
  • A może masz głowę pełną ciekawych pomysłów?
  • Chcesz uczestniczyć w projektach parlamentu od strony organizatora?
  • Chcesz coś zmienić na naszej uczelni ale nie wiesz jak?
  • Lubisz dobrą zabawę?
  • Lub po prostu masz trochę wolnego czasu i nie wiesz co z nim zrobić?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno pytanie – właśnie takich osób szukamy!

Parlament Studencki to organ uczelniany reprezentujący studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. To miejsce w którym poza obowiązkami znajdziesz również czas na dobra zabawę oraz będziesz mógł organizować ciekawe projekty. Wykorzystaj jak najlepiej czas na studiach! Złóż kandydaturę i przekonaj się że to była dobra decyzja!

Jak to działa? Żeby znaleźć się na liście kandydatów do Parlamentu Studenckiego musisz zebrać najpierw podpisy poparcia (spokojnie, to zajmie Ci tylko chwilę)

1. 29-31 maja - odbiór kart do zbierania podpisów (biuro Parlamentu Studenckiego, 217F, godz.10:00-15:00)
  2. 2-4 czerwca - oddawanie kart z zebranymi podpisami (biuro Parlamentu Studenckiego, 217F, godz.10:00-15:00). Gratulacje, jesteś na liście kandydatów!
  3. 12,13,14 czerwca - wybory (budynek A, parter, godz. 9:00-15:00)

Zachęć swoich znajomych by oddali na ciebie głos! Pamiętaj jednak o ciszy wyborczej w dniu samych wyborów (zakaz agitacji).

Ordynacja wyborcza, harmonogram oraz uchwała o wyborach dostępnie są na stronie Parlamentu Studenckiego.