Wygraj staż w Ministerstwie Finansów

Masz pomysł, jak ulepszyć prawo podatkowe w naszym kraju? Masz szansę się nim podzielić! Ministerstwo Finansów organizuje konkurs pt. "Podatkowi liderzy", w którym główna nagroda to płatny miesięczny staż dla studentów i absolwentów kierunków prawniczych lub ekonomicznych.

Konkurs jest skierowany do absolwentów lub studentów III, IV lub V roku kierunków prawniczych lub ekonomicznych.

Jeżeli masz swoje pomysły na to, jak ulepszyć prawo podatkowe w naszym kraju, widzisz jego wady i zalety, bardzo dobrze znasz język angielski a Twoim dodatkowym atutem jest znajomość innych języków obcych lub porządków prawnych, masz szanse zostać "Podatkowym Liderem"!

Pracę konkursową pt. "Co warto zmienić w polskim prawie podatkowym?" należy wysłać do 9 czerwca 2017 r. na adres: praktyki@mf.gov.pl

Do pracy dołącz CV, podpisaną kartę zgłoszenia oraz kopie dokumentów potwierdzających status studenta/absolwenta.

Dla laureatów konkursu, Ministerstwo Finansów przygotowało:

• miesięczny, płatny staż w Ministerstwie Finansów,
  • udział w pracach grupy roboczej, zajmującej się uszczelnieniem prawa podatkowego,
  • uczestnictwo w organizowanych przez MF kursach i szkoleniach.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz dodatkowe informację na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MF.