Wyjazdy na wizyty studyjne dla studentów FiR

Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość (Wydział Finansów i Ubezpieczeń) do udziału w wyjazdach studyjnych w ramach projektu "Blisko – Międzynarodowo – Przez całe życie".


Wizyty studyjne to 2-dniowe wyjazdy do przyszłych pracodawców z noclegiem i wyżywieniem, które pozwolą poszerzyć horyzonty, a także umożliwią obserwację przyszłych pracodawców. Dzięki wyjazdom studenci będą mieli okazję poznać funkcjonowanie firm i instytucji z różnych perspektyw. W trakcie wizyt przewidziano m.in. semi formal small talk trwający od 1- 3 minut w języku obcym. W trakcie wizyty Działy HR będą wybierać najlepszych studentów oferując praktyki, staże, a nawet pracę. Podczas wizyt obowiązuje odpowiedni dress code. Na czas wizyty studyjnej studenci mają zapewniony transport, wyżywienie i nocleg.

Zapraszamy na wizytę studyjną w Warszawie w dniach 18 - 19 lutego 2019 do:

  • PWC Advisory Sp. z o.o. Sp. K

    PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance, a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych.
    PwC świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa biznesowego, prawno-podatkowego oraz doradztwa IT. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając 208 tysięcy pracowników na całym świecie. PwC w Polsce zatrudnia blisko 3000 pracowników.

  • MAZARS POLSKA Sp. z o.o.

    Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną organizacją specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradztwa biznesowego. Na dzień 1 stycznia 2017 roku Mazars działa w 79 krajach, które tworzą zintegrowaną sieć biur. Korzystają z fachowej wiedzy 18 000 specjalistów i 950 partnerów w 270 biurach na świecie. Doradzają przedsiębiorstwom – dużym spółkom międzynarodowym, małym i średnim przedsiębiorstwom, inwestorom prywatnym - i instytucjom.

Współorganizatorem wizyt studentów w Warszawie jest CIMA. Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 232 000 członków i studentów w 177 krajach. Profesjonalna kwalifikacja z rachunkowości zarządczej CIMA to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie za najbardziej poszukiwany i aktualny w obszarze finansów przedsiębiorstwa.

Jak zgłosić się do projektu?

Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy

Informację o poszczególnych etapach uczestnictwa w projekcie będziesz otrzymywać e-maliowo. Po otrzymaniu e-maila z informacją o zakwalifikowaniu i harmonogramem wizyty, zapoznaj się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA W PROJEKCIE oraz ZASADAMI UCZESTNICTWA W WIZYTACH STUDYJNYCH.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Współpracy z Gospodarką i Absolwentami

UWAGA! Nowa siedziba RWG
Budynek REKTORATU
ul. 1 Maja 50
40-287 Katowice
pok. 1/15 - 1/18
e-mail: bwgia.projekt@ue.katowice.pl
GODZINY OTWARCIA