Wykład eksperta zewnętrznego

Serdecznie zapraszamy na wykład Pana Grzegorza Szopińskiego, pt. "Zarządzanie zapasem w firmie Decathlon. Jak zwiększyć dostępność produktów dla klienta przy użyciu technologii RFID", realizowany w ramach projektu Power POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

11 grudnia 2019 roku w godzinach 08:00–09:30 w Sali 101E odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Zarządzanie zapasem w firmie Decathlon. Jak zwiększyć dostępność produktów dla klienta przy użyciu technologii RFID", który poprowadzi Pan Grzegorz Szopiński z Firmy Decathlon Sp. z o.o. Wydarzenie realizowane jest w ramach Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach".

Wykład skierowany jest przede wszystkim do studentów I stopnia na kierunku Logistyka semestrów (III, V).