Wyszukiwarka wizytówek nauczycieli akademickich

Wraz z początkiem roku wdrożona została wyszukiwarka wizytówek nauczycieli akademickich zawierających m.in. konsultacje dla studentów.

Wyszukiwarka pokazująca nowe wizytówki pracowników, których podstawowymi elementami są dane teleadresowe oraz konsultacje, dostępna jest w lewej części sekcji "pracownicy" serwisu uczelni.

Wizytówki pracowników naukowych, jak również pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, zajmują również wysoką pozycję w głównej wyszukiwarce na stronie uczelni (główna część strony), w której z powodzeniem można odnaleźć potrzebne dane kontaktowe. Studentom polecamy także korzystanie z wyszukiwarki w aplikacji mobilnej.

Zalety nowych wizytówek:

• bardzo dobre pozycjonowanie nowych wizytówek w wyszukiwarce Google dzięki temu wyszukanie danych kontaktowych pracownika i terminów konsultacji jest błyskawiczne,
  • spójność wszystkich wizytówek oparta o specjalnie przygotowany szablon (ujednolicony format adresu i rozmiaru zdjęcia),
  • nowoczesna forma dostosowana do urządzeń mobilnych oraz aplikacji mobilnych - aktywne pola telefonu oraz adresu e-mail,
  • możliwość stylowania tekstu (np. stosowania pogrubień i punktorów) oraz publikowania hiperłączy w ramach struktury wizytówek,
  • zwiększone bezpieczeństwo danych dzięki stabilności systemu,
  • możliwość stosowania poprawnego zapisu tytułów naukowych oraz uwzględnienia wielu funkcji pełnionych przez poszczególnych pracowników,
  • tworzenie spersonalizowanych kont dla redaktorów wizytówek, a także intuicyjną, łatwą i szybką edycję danych kontaktowych oraz konsultacji.

Więcej informacji na temat wizytówek nauczycieli akademickich oraz szablonów stron internetowych pod adresem: www.ue.katowice.pl/szablony-stron.

Przykład

Powiększ film