XIII edycja konkursu na najlepszą pracę dotyczącą Gliwic

Do 28 września 2018 roku można wziąć udział w konkursie na najlepszą pracę licencjacką, magisterską i doktorską dotyczącą Gliwic. Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe!

Warunkiem zakwalifikowania do konkursu jest obronienie pracy w latach 2015‒2018. Przyjmowane są prace licencjackie, magisterskie i doktorskie absolwentów wszystkich kierunków studiów.

Temat rozprawy musi być związany tematycznie z Gliwicami. Rozpatrywane będą tylko opracowania, które nie były zgłaszane w poprzednich edycjach konkursu.

Prace dyplomowe mogą przesyłać władze uczelni lub wydziału, które mają prawo nadawania tytułu zawodowego licencjata albo magistra lub stopnia naukowego doktora. Absolwenci studiów także mogą zgłaszać swoje rozprawy – do wniosku trzeba wówczas załączyć rekomendację władz uczelni, wydziału albo placówki badawczej.

O przyznaniu nagrody zadecyduje Prezydent Miasta Gliwice po zasięgnięciu opinii komisji konkursowej.

Zachęcamy do wzięcia udziału i przypominamy o sukcesach naszej zeszłorocznej laureatki tego konkursu!

Szczegóły na temat najnowszej edycji konkursu