XVI Edycja Festiwalu BOSS

Już od przyszłego poniedziałku 25 marca do biblioteki CINIB-y zawita największy festiwal przedsiębiorczości dla studentów w Polsce, czyli festiwal BOSS, organizowany przez Studenckie Forum Business Centre Club. Festiwal kolejny rok otrzymał honorowy patronat prezydenta miasta Katowice.

Co? – XVI Edycja Festiwalu BOSS, największego ogólnopolskiego festiwalu biznesu i przedsiębiorczości dla studentów w Polsce

Kiedy? – 25, 26 i 27 Marca w godzinach 14:00-18:00

Honorowi prelegenci: Dariusz Kowalski, Marcin Ujejski, Magdalena Solich-Talanda, Mateusz Maik, Michał Koziara

Partnerzy: UE Katowice, PwC, Jeronimo Martins, agencja HAYS, Education First, AIP, BalGaz, 3Soft

Każdego z 3 dni festiwalu w godzinach 14:00-18:00 odbywać się będą wykłady, prowadzone przez osoby z pierwszych stron gazet świata mediów i biznesu. Wśród nich w tegorocznej edycji odwiedzą nas m.in. aktor Dariusz Kowalski (znany ze swej roli Janusza Tracza), Marcin Ujejski – prezes zarządu BlueTimber SA, Michał Koziara – prezes zarządu 3Soft, czy Mateusz Maik – dyrektor ogólnopolski akademickich inkubatorów przedsiębiorczości.

Podczas festiwalu możliwe będzie również odwiedzenie standów partnerów, celem rozeznania się w ofertach pracy i płatnych staży. Festiwal odwiedzą m.in. agencja HAYS, PwC czy Jeronimo Martins – prowadzące nabór na warsztaty menadżerskie.

Wstęp wolny!

Dodatkowe info można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku