Zacznij międzynarodową karierę z Portalem HigherED!

Jednym z filarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest szeroka współpraca międzynarodowa z największymi światowymi firmami. Już od dziś nasi studenci i absolwenci mogą zarejestrować się na portalu Highered i znaleźć swoją wymarzoną pracę.

Szybka rejestracja, wyjątkowa sieć kontaktów, kilkaset ofert pracy,  możliwość zwiedzania świata to tylko kilka zalet portalu. Już na początku rejestracji pojawia się krótki ustandaryzowany test, który trafia do potencjalnych pracodawców.  Nie trzeba już godzinami szukać ofert, wystarczy kilka kliknięć, aby indywidualna aplikacja trafiła do wybranych firm.

Dzięki członkostwu Uczelni w EFMD studenci i absolwenci mają możliwość dołączenia to znakomitej bazy aplikantów, zwiększając tym samym szansę na szybsze rozpoczęcie międzynarodowej kariery.

Jak spełnić swoje marzenia o pracy dla najbardziej prestiżowych marek? Wystarczy posiadać konto w domenie uekat.pl i zarejestrować się na portalu: https://katowice.higheredtalent.org

Zapraszamy również do zapoznania prezentacją.