Zapraszamy na FlexSimposium

Zapraszamy pracowników oraz studentów do uczestnictwa w III Sympozjum Eksperymentów Symulacyjnych i Optymalizacji Procesów Wytwórczych i Logistycznych, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 24 listopada br. w CNTI (początek o godz. 10:00).

Sympozjum organizowane przez Katedrę Logistyki Ekonomicznej oraz firmę Cempel Consulting z Krakowa obejmie część panelową (w auli CNTI) oraz warsztatową (w salach komputerowych CNTI), podczas której będzie możliwość pracy z aplikacją FlexSim.

Wtorkowe wydarzenie to już trzecia edycja Sympozjum w Polsce. Gospodarzami poprzednich edycji były: Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Politechnika Wrocławska. Gości uroczyście powitają: prof. dr hab. Wojciech Dyduch, Prorektor ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą oraz prof. dr hab. Krystyna Jędralska, Dziekan Wydziału Zarządzania.

W Sympozjum będą uczestniczyli pracownicy naukowi wielu uczelni wyższych:

• Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie,
  • Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki we Wrocławiu,
  • Mississippi State University,
  • Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu,
  • Politechniki Częstochowskiej,
  • Politechniki Opolskiej,
  • Politechniki Poznańskiej,
  • Politechniki Warszawskiej,
  • Uczelni Łazarskiego w Warszawie,
  • Uniwersytetu Opolskiego,
  • Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej,
  • Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Do udziału w Sympozjum zaproszono studentów, a także przedstawicieli kilkudziesięciu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Wydarzenie będzie stanowiło znakomitą okazję do wymiany wiedzy pomiędzy różnymi środowiskami.

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z programem Sympozjum.

Relacja w czasopiśmie uczelnianym Forum