Zaproszenie do Letniej Szkoły Ekonomicznej

Letnia Szkoła Ekonomiczna Bankowego Funduszu Gwarancyjnego odbędzie się w dniach 5-6 lipca 2018 r. w siedzibie BFG w Warszawie. Jest to autorski projekt Funduszu, którego celem jest upowszechnienie wiedzy związanej z działalnością naszej instytucji.

Uczestnicy będą mieli niecodzienną okazję uczyć się od wybitnych praktyków kilku specjalistycznych gałęzi finansów i pokrewnych dziedzin takich jak: analiza stabilności finansowej i otoczenia makroekonomicznego, analiza działalności banku, operacje skarbowe, rachunkowość, dochodzenie należności, komunikacja w instytucji finansowej.

Program przeznaczony jest dla najlepszych studentów ostatnich lat oraz absolwentów do 35 roku życia – ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, nauk ścisłych, ale nie tylko.

Aplikować można na stronie internetowej Letniej Szkoły Ekonomicznej w zakładce "aplikuj"