Zaproszenie na warsztaty BDO [zapisy]

Katedra Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej serdecznie zaprasza na warsztaty pt. "Rola analizy finansowej w procesie badania sprawozdań finansowych", które odbędą się 17 grudnia br. w godz. 13:30-15:30 w sali 5.15@ CNTI.

Patronat nad warsztatami sprawuje BDO – międzynarodowa firma audytorsko-konsultingowa działająca na rynku polskim od 25 lat i tworząca globalną sieć firm audytorskich w 154 krajach. BDO Łączy pięć kluczowych linii biznesowych: Audyt i Doradztwo Rachunkowe, Doradztwo Podatkowe, Usługi Księgowe i Doradztwo IT, Doradztwo Finansowe i Gospodarcze oraz Szkolenia, które zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Spotkanie poprowadzą Seniorzy w Dziale Rewizji Finansowej Panowie mgr Tobiasz Folak i mgr Dominik Rogal.

Liczba uczestników w spotkaniu jest ograniczona. Zaproszenie kierujemy do wszystkich Zainteresowanych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w szczególności do studentów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń ze specjalności: rachunkowość, rachunkowość i podatki, rewizja finansowa.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa najpóźniej do dnia 15 grudnia 2018 r.
na adres: j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl