38. Akademia Kariery [relacja]

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom i uczestnikom za udział w 38. Akademii Kariery, która odbyła się w dniach 9-12 kwietnia 2019 r.

Akademia Kariery" to projekt mający na celu przygotowanie studentów i absolwentów do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy. Tematyka warsztatów porusza istotne problemy, na które studenci i absolwenci napotykają poszukując pracy lub już w jej trakcie.

Podczas 38. Akademii Kariery zrealizowano następujące szkolenia i warsztaty:

• Personal branding w rekrutacji, Unilever Poland Services Sp. z o.o.
  • Speak to Succeed - Public Speaking and Building Professional Relationships. Your Professional Online Presence,
    Wilson HCG
  • Wizja firmy, misja i strategia – budowanie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa na przykładzie Decathlon, Decathlon Sp. z o. o.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są: