Certyfikat "Studia z Przyszłością" dla naszych kierunków

18 marca 2019 roku w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej w trakcie Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością" zostały wręczone certyfikaty akredytacyjne Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Certyfikatem "Studia z Przyszłością" zostały wyróżnione dwa kierunki studiów: Informatyka (studia I i II stopnia) prowadzony na Wydziale Informatyki i Komunikacji oraz kierunek Przedsiębiorczość i Finanse (studia I i II stopnia) prowadzony na Wydziale Ekonomii.

Ponadto certyfikat nadzwyczajny Laur Innowacji - dla kierunków, które wdrożyły najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny – otrzymał kierunek Przedsiębiorczość i Finanse (stopień I). Natomiast kierunek Informatyka (stopień I) został wyróżniony certyfikatem nadzwyczajnym Lider Jakości Kształcenia, który przyznawany jest kierunkom, które uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych przyznanych przez Komisję Ekspercką, oceniającą aplikacje w IV edycji Programu.

Certyfikaty akredytacyjne i nadzwyczajne odebrali menedżerowie: kierunku Przedsiębiorczość i Finanse dr hab. Grzegorz Głód, prof. UE i kierunku Informatyka dr Maria Smolarek.