Debata o współczesnym sporcie

Uniwersytet Ekonomiczny we współpracy ze spółką Stadion Śląski w Chorzowie organizuje już II Debatę Koła Naukowego "Ekonomia Sportu", czynnie działającego przy Katedrze Ekonomii, której tematem będzie "Współczesny rynek sportu w Polsce: organizacja i marketing imprez sportowych".

Debata odbędzie się 21 maja o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej nr 3 Stadionu Śląskiego (wejście na stadion od strony obiektów treningowych przez recepcję pawilonu sportowo-hotelowego).

Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy z zakresu organizowania oraz przeprowadzenia imprez sportowych na poziomie nie tylko lokalnym ale również regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Przedstawione zostaną również praktyczne aspekty organizacyjne, finansowe czy marketingowe.

Przedstawiciele biznesu sportowego, którzy wezmą udział w wydarzeniu:

• Barbara Świderska – Prezes zarządu Grupa DE,
  • Grzegorz Bednarski – Prezes Tyski Sport S.A.,
  • Michał Budny – Właściciel Efekt Sport, Członek Komisji Szkolenia Podokręgu Zabrze,
  • Krzysztof Klimosz – Prezes spółki Stadion Śląski,
  • Marcin Herra – Prezes Zarządu Arena Operator.

Moderatorem debaty jest dr Artur Grabowski – adiunkt w Katedrze Ekonomii Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Wydarzenie będzie podsumowaniem drugiego roku działalności Koła Naukowego "Ekonomia Sporu", którego jest opiekunem.

Wstęp na debatę jest bezpłatny.