Dni Otwarte 2018 - "studiuj, pracuj, zarabiaj!"

Już w czwartek 22 marca 2018 r. odbędą się Dni Otwarte UE Katowice! To jedno z największych wydarzeń mających na celu zachęcenie kandydatów na studia w murach naszej uczelni. Tematem przewodnim tegorocznych Dni Otwartych jest hasło: "Studiuj, pracuj, zarabiaj".

W tym roku, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, wydarzenie potrwa jeden dzień, ale będziecie mogli się z nami spotkać od samego rana aż do nocy! Startujemy już o 9:00 w budynku CNTI (Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych). Oczywiście nie zabraknie wielu ciekawych atrakcji zorganizowanych przez naszych studentów, nauczycieli akademickich, pracowników i przyjaciół UE Katowice. Dlatego warto wpisać tę datę do Waszych kalendarzy już dziś! Więcej o atrakcjach i programie znajdziecie na stronie internetowej Dni Otwartych.

Tegoroczne Dni Otwarte przygotowane są przede wszystkim dla grup zorganizowanych i wymagają wcześniejszych zapisów. Oczywiście mile widziane są również osoby indywidualne. Szczególnie zachęcamy je do udziału w "Popołudniu Eksperckim" – nowym przedsięwzięciu w ramach Dni Otwartych.

"Popołudnie Eksperckie" skierowane jest głównie do osób, które nie mają możliwości skorzystać z porannego programu, w szczególności do pracujących zainteresowanych studiami niestacjonarnymi czy podyplomowymi. W trakcie tego popołudnia będziecie mogli wziąć udział w mini-wykładach, zwiedzić kampus i poznać naszą ofertę pozwalającą na łączenie nauki z rozwijaniem kariery zawodowej. O tym, że w tej materii jesteśmy liderami, świadczy m.in. najwyższy wskaźnik zatrudnialności absolwentów wśród największych uczelni w woj. śląskim! Aż 98% naszych absolwentów po 5 latach od obrony to osoby aktywne zawodowo, a aż 63% z nich pracowało już w trakcie studiów.

Wieczorem zapraszamy wszystkich zainteresowanych kandydatów na Nocne Zwiedzanie, organizowane przez jedną z naszych organizacji studenckich – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jest to gra miejska, która odbędzie się od godz. 19:00 do 22:00 w budynku A przy ul. Bogucickiej 3 – serdecznie zachęcamy do wcześniejszej rejestracji.

•  9.00 – 14.00  program poranny, budynek CNTI
  • 15.30 – 16.15  sesja pytań i odpowiedzi Q&A online na żywo na Facebooku i Instagramie
  • 16.45 – 18.30  Popołudnie Eksperckie (wykłady w godz. 16.45-17.45; zwiedzanie kampusu), budynek CNTI
  • 19.00 – 22.00 Nocne Zwiedzanie, budynek A

Zobacz ramowy program

Zapisy

Wszystkie odwiedzające nas zorganizowane grupy bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy!