Erasmus Staff Training Week

W dniach 7-11 maja 2018 r. na naszej uczelni odbyła się szósta edycja międzynarodowego tygodnia szkoleniowego pn. Erasmus Staff Trainig Week "Soft Skills in the International Setting" organizowana przez Biuro Współpracy Międzynarodowej.

Erasmus Staff Training Week

Naszymi gośćmi byli przedstawiciele 22 uczelni zagranicznych z 20 krajów: Albanii, Azerbejdżanu, Brazylii, Bułgarii, Egiptu, Finlandii, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Korei Południowej, Libanu, Niemiec, Palestyny, Paragwaju, Rosji, Serbii, Ukrainy, USA, Węgier oraz Włoch reprezentujący różne jednostki administracyjne, w tym głównie biura międzynarodowe, biura projektów, biura karier, biblioteki i dziekanaty.

Szesnastu uczestników z krajów pozaeuropejskich otrzymało stypendia w ramach realizowanych przez nas projektów Erasmus+ KA107.

W tegorocznym programie znalazły się szkolenia z zakresu kreatywnego myślenia (be innovative, think outside the box, release your creativity) oraz równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym (work-life balance), prezentacje uczelni zagranicznych, wizyty w wybranych jednostkach naszej uczelni, krótki kurs języka polskiego, zwiedzanie kampusu uniwersytetu oraz atrakcyjny program socjalny.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.