II edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

19 lutego odbył się pierwszy etap II edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej "Start do własnego biznesu – E-biznes dziś i jutro". Tym razem konkurs promuje innowacyjność i aktywność e-biznesową. Finał Konkursu już 26 marca!

Jak podkreślają kierujące projektem dr Ewa Wójcik oraz dr Katarzyna Olejko "zasadniczym celem naszej inicjatywy jest nie tylko promocja wiedzy ekonomicznej, ale przede wszystkim umiejętności wykorzystania jej w praktyce. Dlatego tak istotne znaczenie ma dla nas włączenie się w proces organizacji projektu - w charakterze Partnera Merytorycznego – Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. Warto podkreślić, że wymieniona Spółka oraz fundatorzy nagród tj. Tenneco Automotive Polska Sp.z o.o., Perfekt Sp. z o.o. oraz Prevac sp. z o.o., istotnie wspierają rozwój innowacyjności, przedsiębiorczości oraz aktywizację zawodową młodzieży naszego regionu."

I edycja konkursu, zorganizowana przez Wydział Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rybnika, spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami. Pozytywnie przedsięwzięcie oceniali zarówno uczestnicy konkursu, współorganizatorzy jak i obserwująca wydarzenie społeczność lokalna. Poza dotychczasowymi fundatorami nagród tj. firmą Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o., Perfekt Sp. z o.o., Prevac sp. z o.o., a także współorganizującymi konkurs Urzędem Skarbowym, Powiatowym Urzędem Pracy, Izbą Przemysłowo-Handlową ROP oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, do grona instytucji wspierających realizację projektu dołączyły firma spozycjonowani.pl oraz Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Finał Konkursu odbędzie się 26 marca 2018 r. w auli Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku.