Inauguracja nowego roku akademickiego

Informujemy, że 28 września o godz. 10:00 w Auli A im. dr. Józefa Lisaka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbędzie się Inauguracja roku akademickiego 2018/2019. W programie m.in. wystąpienie JM Rektora dr. hab. Roberta Tomanka, prof. UE oraz uroczysta immatrykulacja.

Podczas uroczystości wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr. hab. inż. Aleksander M. Nawrat, profesor zwyczajny na Politechnice Śląskiej w Katowicach, Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, gdzie przewodniczy jednemu z największych programów strategicznych. Tematyka wykładu: "Nieznany rynek. Nieznany produkt. Jak w Polsce budować rynek dla innowacji?".

Uroczystość tradycyjnie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.