Konferencja naukowa "Przedsiębiorstwo XXI wieku"

4 grudnia br. odbędzie się kolejna, już piąta edycja konferencji naukowej "Przedsiębiorstwo XXI wieku - doświadczenia i perspektywy zarządzania". Wydarzenia zostało objęte patronatem JM Rektora dr hab. Roberta Tomanka, prof. UE.

Kierownictwo Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach serdecznie zaprasza na konferencję naukową pt. "Przedsiębiorstwo XXI wieku - doświadczenia i perspektywy zarządzania", która odbędzie się 4 grudnia 2018 r. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI), sala 2/19, ul. Bogucicka 5.

Celem konferencji jest prezentacja poglądów oraz wymiana doświadczeń z prac badawczych dotyczących szeroko rozumianego zarządzania przedsiębiorstwami, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań, przed którymi stoją korporacje XXI wieku.

Ramowy program konferencji:

• 9:30 - 10:00     Rejestracja uczestników
  • 10.00                Rozpoczęcie konferencji
  • 10:30 - 12:00   Sesja I: Uwarunkowania otoczenia w rozwoju działalności przedsiębiorstwa XXI wieku
  • 12:00 - 12.30   Przerwa na kawę
  • 12:30 - 14:00   Sesja II: Wieloaspektowy charakter zarządzania przedsiębiorstwem XXI wieku
  • 14:00 - 15:00   Przerwa na lunch
  • 15:00 - 16:30   Sesja III: Nowe trendy w zarządzaniu przedsiębiorstwem XXI wieku
  • 16:30                Podsumowanie obrad. Zamknięcie konferencji.

Szczegółowe informacje dot. konferencji zamieszczone są na stronie internetowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w informacjach dot. Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem.