Kursy komercyjne Centrum Języków Obcych

Zapraszamy do nauki języków obcych w ramach komercyjnej działalności Centrum Języków Obcych UE Katowice (dawna Śląska Szkoła Języków Biznesu) w roku akademickim 2018/2019. W nadchodzącym roku przewidziane są mniejsze grupy i bezpłatny test poziomujący online!


Rozpoczęcie kursów planowane jest na trzeci tydzień października.

Dwa podstawowe programy to LCCI IQ English for Business Deutsch+ Beruf.

Jeśli masz pytanie, wypełnij formularz.

Tegoroczna oferta obejmuje kursy przygotowujące do egzaminów LCCI IQ English for Business (poziomy B1, B2, C1) i telc Deutch+ Beruf (poziomy B1 i B2).

Jak się zapisać na kurs w trzech krokach:

  1. Wypełnij kartę uczestnictwa. Na podany adres prześlemy bezpłatny test poziomujący oraz - dla zainteresowanych - zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.
  2. Rozwiąż bezpłatny test poziomujący.
  3. W odpowiedzi na email informujący o wynikach testu poziomującego wyślij na adres slaskaszkola@ue.katowice.pl wiadomość potwierdzającą chęć uczestnictwa w wybranym kursie.

Na pierwsze zajęcia przygotowane zostaną umowy uczestnictwa w kursie komercyjnym prowadzonym przez Centrum Języków Obcych UE Katowice.

Utworzenie grupy zawsze uwarunkowane jest zgłoszeniem się odpowiedniej liczby chętnych. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładkach poświęconych poszczególnym kursom. Tam również podane będą ceny za kursy i egzaminy oraz informacje dotyczące egzaminów.