Magister w 1,5 roku? Trwa rekrutacja na Logistykę!

Trwa rekrutacja elektroniczna na kierunek Logistyka na studiach II stopnia. Zajęcia rozpoczynają się już w semestrze letnim!

Zapraszamy Kandydatów z tytułem inżyniera, magistra lub magistra inżyniera na trzysemestralne studia magisterskie stacjonarne lub niestacjonarne na kierunku Logistyka​ ​​na Wydziale Ekonomii​.

Składanie dokumentów na kierunek potrwa do:

• 14 lutego 2019 r. - w przypadku studiów stacjonarnych,
  • 21 lutego 2019 r. - w przypadku studiów niestacjonarnych.

Masz pytania? Zobacz nasz przewodnik dla kandydatów

Marzysz o połączeniu pracy zawodowej ze studiami? Zobacz naszą ofertę studiów niestacjonarnych na specjalnym portalu studiuj, pracuj, zarabiaj

Nie zwlekaj i już dziś stań się częścią społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!

Studiuj, pracuj i zarabiaj jednocześnie! Zapoznaj się z ofertą płatnych staży dla studentów 2 stopnia Logistyki. Nabór na staże rusza już w marcu! Więcej informacji