Mikołajkowy "Kevin sam w domu" - relacja z seansu filmowego na UE Katowice!

6 grudnia specjalnie dla studentów Aula CNTI zamieniła się w kino. Z okazji mikołajek zorganizowany został seans filmowy świątecznego klasyka - "Kevina samego w domu"!

Kilka dni przed wydarzeniem Parlament Studencki zaproponował studentom pojawienie się na seansie w świątecznych sweterkach, by wprawić się w odpowiednią atmosferę. Na początku wydarzenia wręczyli osobie w najlepszym swetrze drobny upominek.

Seans filmowy cieszył się dużym zainteresowaniem studentów i pracowników Uniwersytetu. Gościem specjalnym prelekcji był JM Rektor dr hab. Robert Tomanek, prof. UE

Była to pierwsza tego typu inicjatywa związana z prelekcją filmową w Auli naszego Uniwersytetu. W przyszłości planowane jest organizowanie regularnych spotkań filmowych połączonych z dyskusją na tematy ekonomiczne. Serdecznie polecamy obserwować Koło Naukowe MANAGEMEDIA - już wkrótce przedstawią szczegóły.

Dziękujemy studentom i pracownikom za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że seans wprawił Was w świąteczną atmosferę!

Zobacz wydarzenie na Facebooku

Seans filmowy, zainicjowany przez Dział Nowych Mediów, był współorganizowany z Parlamentem Studenckim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.