Muzyczna opowieść o Darze Młodzieży

15 kwietnia 2019 r. o godz. 17.30 w Miejskim Domu Kultury Bogucice Zawodzie (ul. Marcinkowskiego 13a) odbędzie się 25 jubileuszowy koncert z cyklu Salon muzyczny Tadeusza Trzaskalika pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy.

Tematem koncertu jest "Muzyczna opowieść o Darze Młodzieży". Z okazji jubileuszowego koncertu prof. zw. dr hab. Tadeusz Trzaskalik z Katedry Badań Operacyjnych naszego Uniwersytetu przedstawi krótko historię koncertów.

Wykonawcą najbliższego wydarzenia będzie prof. dr hab. inż. Krzysztof Kluszczyński z Politechniki Krakowskiej. Koncert ilustrowany będzie fotografiami Macieja Stobierskiego. Następnie odbędzie się wernisaż związanej tematycznie z koncertem wystawy fotograficznej Macieja Stobierskiego "Sztuka żagla".

Na zakończenie organizatorzy zapraszają na drobny poczęstunek.

W wydarzeniu uczestniczyć będą również studenci naszego Uniwersytetu - Aleksander Kuś i Magdalena Hoeftman, którzy wzięli historycznym Rejsie Niepodległości dookoła świata Darem MłodzieżyWięcej informacji