Nawet do 80% dofinansowania na studia podyplomowe - trwa drugi nabór na wybrane kierunki

Trwa drugi nabór na wybrane kierunki studiów podyplomowych na UE Katowice. Pracownicy MŚP mogą uzyskać nawet do 80% dofinansowania na wybrany kierunek studiów na naszej uczelni. Rozpocznij zajęcia już w październiku i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek!

Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku pracy.

Nasza oferta pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym. Naukę na naszej Uczelni można rozpocząć już w semestrze zimowym 2018/2019 r.

Wejdź na stronę studiów podyplomowych, sprawdź, czy prowadzimy drugi nabór na Twój kierunek i...

Rejestracja na studia