Nowy kierunek studiów podyplomowych we współpracy z CIMA

"Kiedy biznes i nauka łączą siły, powstają innowacyjne rozwiązania, które zmieniają na lepsze życie nas wszystkich" - Harvard Business Review.

Nowy kierunek studiów podyplomowych we współpracy z CIMA

W ramach efektywnej, trwającej 3 lata współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Instytutu Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) stworzono studia podyplomowe Business Accounting – CIMA Certification, które w 100% zostały uszyte na potrzeby akredytowanych pracodawców CIMA.

CIMA łączy świat pracodawców i naukę, a tworząc wystandaryzowany sylabus CIMA egzaminuje wiedzę studentów na całym świecie.

Przypominamy, że trwa rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Więcej informacji na temat kierunku "Business Accounting – CIMA Certification" na stronie oraz w poniższej ulotce.