Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej wyczekiwana przez studentów impreza - Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Już 26 lutego Parlament Studencki zaprasza do katowickiego klubu Spiż, gdzie w tematyce Oscarowej nocy wspólnie uczcimy półmetek zmagań w tym roku akademickim.

Nadeszła pora odsunąć wszystkie myśli od nauki i sesji. Gorąco zapraszamy na Półmetek Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem "Gala Oscarów", a więc będzie to wieczór pełen wrażeń w blasku fleszy na czerwonym dywanie pełnym dżentelmanów w smokingach i równie eleganckich dam w najpiękniejszych sukniach.

Impreza odbędzie się 26 lutego (wtorek) w katowickim Spiżu (ul. Opolska 22), sama zabawa rozpocznie się o 21:00 i będzie trwała oczywiście do białego rana. Obowiązują stroje koktajlowe, jednakże zachęcamy do strojów stylizowanych w klimacie imprezy, czyli Gali Oscarów.

Zobacz wydarzenie na Facebooku