Relacja z wizyty studyjnej w No Limit w Warszawie

W dniach 28 lutego - 1 marca br. studenci kierunku Logistyka podczas wizyty studyjnej mieli okazję przyjrzeć się z bliska, w jaki sposób funkcjonuje dynamicznie rozwijający się usługodawca logistyczny – firma No Limit.

Relacja z wizyty studyjnej No Limit w Warszawie

Uczestnicy wyjazdu do Pruszkowa mogli własnoręcznie skompletować zamówienie realizowane w ramach obsługi rynku e-commerce przez firmę No Limit, zaobserwować pracę nowoczesnej maszyny sortującej, a także uczestniczyć w pracach dotyczących tworzenia projektu nowego magazynu. Ponadto wizyta urozmaicona została warsztatami z komunikacji w logistyce, roli w zespole oraz formowania ładunków.

Wyjazd zorganizowany został w ramach Projektu Blisko – Międzynarodowo – Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Relacja z wizyty studyjnej No Limit w Warszawie