Śledź @UEKatowice na bieżąco!

Czy wiesz, że nasza uczelnia posiada konta we wszystkich popularnych serwisach społecznościowych? Wskakuj na Facebooka, Instagrama, Snapchata i inne serwisy i obserwuj @UEKatowice!

Chcesz wiedzieć, co w trawie przed B piszczy, kiedy są rektorskie i jak sprawdzić plan zajęć? Wskakuj na Faceboooka

Wolisz przekaz w formie obrazu, chcesz zobaczyć nasz kampus i inne części miasta, a relacje to dla Ciebie serwis informacyjny? Obserwuj @UEKatowice na Instagramie.

Może dopiero zaczynasz przygodę z Uczelnią, nie wiesz jak zapłacić za legitymację, dojechać do N i jaką pizzę wybrać na wieczór? Odwiedź Snapchata, gdzie na nasza uczelniana SnapHela chętnie odpowie na wszystkie pytania (te bardziej i mniej poważne).

A może wolisz śledzić najważniejsze wydarzenia lokalne na Twitterze, a z LinkedIna dowiedzieć się gdzie możesz pracować po studiach?

YouTube'a polecamy niezależnie od wieku i zainteresowań. Znajdziesz tam filmy o uczelni i z uczelnią w tle, relacje z najważniejszych wydarzeń, a nawet wykłady i konferencje.

I pamiętaj o najważniejszym - kontaktować się z nami możesz zawsze i wszędzie. Nie bój się zadawania pytań, sugestii, a nawet (a może przede wszystkim) krytyki. Jesteśmy tu dla Ciebie :)