Świąteczne stoisko uczelnianego sklepu "Hossa"

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? A może czas sprawić sobie nagrodę za ciężką pracę w tym semestrze? Koniecznie odwiedź przed świętami stoisko z odzieżą i gadżetami uczelnianymi Stowarzyszenia "Hossa"!


Stoisko Hossy czynne będzie od poniedziałku do czwartku (17-20 grudnia) w godzinach od 11:00 do 14:00 z pełną rozmiarówką bluz uczelnianych i innymi uczelnianymi gadżetami.

Dodatkowo, do każdej kupionej na stoisku bluzy eko torba gratis!

Sprawdź szczegóły w wydarzeniu na Facebooku

___

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego "Hossa" jest organizacją wspierającą funkcjonowanie Samorządu Studentów Uniwersytetu. Działalność Stowarzyszenia opiera się na promocji wizerunku Uniwersytetu wśród studentów oraz absolwentów. Poprzez swoje działania, Hossa dąży do integracji społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego. 

Najważniejszy projekt Stowarzyszenia "Hossa" to powstanie sklepu z odzieżą oraz gadżetami związanymi z Uniwersytetem. Pozwoli to studentom silnie utożsamiać się z Uczelnią, jak również manifestować swoje korzenie poza nią.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.sklep.ue.katowice.pl oraz profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie letnie koszulki z logotypem uczelni, wygodne bluzy oraz inne uczelniane gadżety.