Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UE Katowice

13. listopada w 143 krajach, w tym także w Polsce, ruszył Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, jedynej publicznej biznesowej uczelni w regionie, to wyjątkowy czas.


Bezpłatne prelekcje, warsztaty oraz ciekawe panele dyskusyjne dla uczniów szkół średnich i studentów poprowadzą naukowcy, przedsiębiorcy, a także nasi absolwenci. Uczestnicy ŚTP zdobędą wiedzę z zakresu współpracy z mediami, pracy nad wizerunkiem, brandingu oraz start-up’ów. Nie zabraknie także okazji do kształtowania umiejętności miękkich czy zapoznania się z prawnymi i finansowymi aspektami prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Tegoroczny edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na UE Katowice skierowana jest zarówno do studentów, jak i uczniów szkół średnich. Za nami pierwszy dzień Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i organizowany przez Biuro Komunikacji Marketingowej "Dzień Biznesu dla Młodych", adresowany do wybranych współpracujących z Uniwersytetem szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem pozostałych wykładów i warsztatów jest natomiast Parlament Studencki, który swoją ofertę kieruje do studiujących.

Program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości to solidna porcja wiedzy w atrakcyjnej formie.

Szczegółowy plan warsztatów