Święto rybnickiego Wydziału

W środę 21 listopada o godz. 11:00 rybnicki Wydział Biznesu, Finansów i Administracji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach obchodzić będzie swoje Święto, które kalendarzowo przypada 20 listopada. W tym szczególnym dla wydziału dniu, wykład rektorski wygłosi polski dziennikarz naukowy i fizyk dr Tomasz Rożek.

Uczelnia ściśle współpracuje z biznesem oraz samorządami i - jak na taką uczelnię przystało – wydziałowe święto spędzi także w ich gronie. W auli rybnickiego kampusu w tym dniu wykład rektorski pt. "Jak rozmyśla sztuczna inteligencja?" wygłosi człowiek sukcesu, polski dziennikarz naukowy i fizyk, popularyzator nauki – dr Tomasz Rożek. W uroczystości weźmie udział także prezydent Rybnika Piotr Kuczera. Na uroczystość wraz z rektorem zaprasza dziekan Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji – dr inż. Tomasz Zieliński. W uroczystości udział wezmą: studenci, uczniowie zaprzyjaźnionych szkół średnich, przedstawiciele świata biznesu oraz naukowcy.