Trwa rekrutacja na studia

Już w grudniu rozpoczęliśmy rekrutację na Logistykę - studia magisterskie oraz wybrane kierunki studiów podyplomowych.

Zdobądź tytuł magistra w 1,5 roku! Trwa rekrutacja na Logistykę - studia II stopnia

Zapraszamy Kandydatów z tytułem inżyniera, magistra lub magistra inżyniera na trzysemestralne studia magisterskie stacjonarne lub niestacjonarne na kierunku Logistyka​ ​​na Wydziale Ekonomii​. Zajęcia rozpoczynają się już w semestrze letnim - od lutego! Więcej informacji i rejestracja

Rozpocznij nowy rok inwestycją w wiedzę - trwa rekrutacja na studia podyplomowe

Nie lubisz marnować czasu? Rozpocznij zajęcia już w lutym i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek! Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku pracy. Trwa rejestracja!

Rekrutacja prowadzona jest na wybrane kierunki studiów. Nasza oferta pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym. Naukę na naszej Uczelni można rozpocząć już w semestrze letnim 2017/2018 r.

Wejdź na stronę studiów podyplomowych i wybierz swój kierunek i zarejestruj się na studia!